Dokladové fotografie 3,5x4,5cm, vízové 5x5cm a jiné

Fotografie Vám zhotovíme do dvou dnů, nebo spěšně do jedné minuty s možností výběru z více snímků.

Svatební fotografie

Tento jedinečný den fotíme v ateliéru, obřadní síni, přírodě, na zámcích, hradech … Svatební focení je nutné objednat předem. Fotografie upravujeme a zhotovujeme v mixu barva, černobílé, sépie a montáž, zhotovené od nás dostanete ve fotoalbu. Veškeré fotografie u nás archivujeme, tudíž máte možnost kdykoliv přidělat další. Na přání Vám můžeme fotografie vypálit na CD či DVD. Každé focení je individuální. Rádi se přizpůsobíme Vašim představám a požadavkům. Ukázky naší práce naleznete v galerii.

Dětské série

Přiveďte Vaše děti, nejlépe když mají dobrou náladu. V našem ateliéru naleznete mnoho různých hraček, narozeninové dorty i barevná pozadí. Drobné odřeniny a podobné retušuje automaticky zdarma. Je možné domluvit také kompletní retuš.

Fotografie na tablo

Focení na tablo je nutné objednat předem. Ukázku naším prací naleznete v galerii. Zhotovujeme taktéž tzv. „tablíčka“ – viz. galerie. Máte-li vlastní představy a náměty, pokusíme se Vám vyhovět.

Portrétní fotografie

Fotíme klasické portréty, plavky, akty, zachycení těhotenství, domácí mazlíčky atd. Na focení si můžete přinést více oblečení ve kterém se chcete postupně fotit. Máte výběr z několika pozadí. Je možnost fotografie profesionálně upravit. Je možné se individuálně domluvit na focení v exteriéru. Toto focení se domlouvá osobně a předem. V případě nepříznivého počasí, domluvíme jiný termín.

Dále do naší nabídky patří např. školní foto, fotografování přijímání, soukromých akcí, výročí či oslav, rekonstrukce starých fotografií, skenování filmů, svitků, diapozitivů …

Fotografie Vám zhotovíme barevné, černobílé, sépii či barevnou montáž.Profesionální úpravy fotografií provádíme v programu Adobe Photoshop. Nabízíme také speciální efekty a rámečky na fotografie k různým příležitostem dle přání zákazníka.

Peníze přijímáme až za hotovou práci.

Amatérská fotografie

Nabízíme kompletní nabídku fotoprací. Samozřejmostí je zpracování všech velikostí fotografií, ze všech typů filmů a z digitálních médií. Fotografie o velikostech 9x13, 10x15, 13x18, 15x21, 18x24, 20x30 zpracováváme na fotopapír KODAK ROYAL s fotochemií KODAK.V naší nabídce naleznete také zhotovení panoramatických fotografií z vašich snímků ve velikostech 13x42, 15x42 a 20x42 ( není nutné mít snímky nafoceny funkcí panorama ). Dále nabízíme expresní zpracování fotografií do jedné hodiny. Vaše fotografie můžete také zaslat na náš e-mail. Zvětšeniny velikosti 30x40 – 106x158 zhotovujeme do 5 pracovních dnů. V naší prodejně vždy můžete očekávat individuální přístup k Vašim přáním.
 

Svatební oznámení

Nabízíme tisk klasických svatebních oznámení včetně pozvánek ke stolu. Do katalogu můžete nahlédnout v naší prodejně. Dále nabízíme originální nafocení a grafické zpracování originálních oznámení dle vašich představ.

 

Pozvánky, rámečky ...

Dle vašich představ graficky zpracujeme pozvánku na vaši akci ( oslavy narozenin, promoce, firemní akce, výročí ...). Dále nabízíme originální rámečky na námi nafocené i amatérské fotografie (vánoce, velkonoce, Valentýn, kalendáře, dětské motivy ...).

 

Veselé a originální fotodárky

Puzzle, hrnek bílý i barevný, půllitr, pokladnička, polštářek, podložka pod myš, medvídek v tričku, tričko bílé i černé, fólie na tričko, kalendář jednolistý, kalendář 12+1, kalendář stolní, pexeso, vizitky, hodiny, kalhotky, boxerky, kšiltovky, bryndáky, svíčky, fotopřání a rámečky.

Fotodárky zhotovuje do 4 -5 pracovních dnů.